Doprava zdarma při nákupu nad 1100 Kč

CaneWay limetkový Hard Seltzer

Už jste ochutnali hit letošního roku? Seznamte se s revolučním nápojem Hard Seltzer, který si podmanil Ameriku a stává se oblíbeným po celém světě. Připravte si jeho nízkokalorickou alternativu. Název Hard Seltzer je odvozen od slova Hard jako tvrdý alkohol a Seltzer jako soda, která celou chuť nápoje příjemně zjemní. To vše doplněné kapkou limetky. Vytvořte si doma tento svěží limetkový koktejl, který parádně doplní nejedno letní grilování, večer s přáteli nebo rodinou.

Koktejly Hard Seltzer se spolu se Skinny Bitch (pouze vodka a soda) řadí mezi nejméně kalorické koktejly, a jsou tím pádem velmi vhodné, pokud si právě hlídáte své kalorie.

Doba přípravy 5 minut. Nutriční hodnoty na jednu porci: 60 kcal.

 

Ingredience

Na 1 porci:

  • 20 ml vodky
  • 20 ml limetkové šťávy (½ limety)
  • 3 g CaneWay sladidla
  • 200 ml sodovky
  • led

 

Postup

  1. Do vysoké sklenice nalijte vodku, limetkovou šťávu a přisypte CaneWay sladidlo. Míchejte lžící, dokud se CaneWay zcela nerozpustí.
  2. Přidejte pár kostek ledu a zalijte 200 ml sodovky.

 

Naše tipy

Výsledný objem alkoholu je pouze 3,3 %. Pokud si přejete silnější verzi, můžete dát dvojité množství vodky, avšak kalorie vzrostou na 107 kcal (1 porce).

Tento drink lze připravit pomocí různých ovocných šťáv i v jiných variacích: malinový, ananasový, mandarinkový, jahodový, grapefruitový, mangový apod. Dle vaši chuti.