Doprava zdarma při nákupu nad 1100 Kč

Proč CaneWay?

 

Popis obrázku

Přírodní sladidlo

Nemusíte již váhat, zda si svoji kávu nebo čaj osladit. CaneWay je přírodní sladidlo, díky kterému můžete pít svůj oblíbený horký nápoj sladký přesně tak, jak máte rádi. A to bez počítání kalorií. Jeho nízký glykemický index zaručí, že vám vaše energie vydrží mnohem déle než u běžného cukru.

Popis obrázku

Papírový obal

Ochrana životního prostředí je pro nás důležitá. Naše obaly jsou plně recyklovatelné a ještě vytvořené z obnovitelných zdrojů (certifikace FSC). Papírová krabička je navíc řešena velmi prakticky a bude ji to moc slušet na poličce u vás v kuchyni nebo kanceláři.

Popis obrázku

Šetrnost k přírodě

Produkty sdružení Manduvira pocházejí z ekologického trvale udržitelného zemědělství a mají certifikaci BIO. Přeprava sušené třtinové šťávy do Evropy je zcela CO² neutrální díky systému DHL GoGreen.

Popis obrázku

Z odpovědných zdrojů

Podporujeme malé nezávislé farmáře z rodinných farem. Sušenou třtinovou šťávu vykupujeme s Fair trade certifikací od komunitního zemědělského družstva Manduvira z Paraguaye. Dbáme na férový obchod a ctíme zákaz vykořisťující otrocké a dětské práce.

Popis obrázku

Efektivní balení a logistika

Díky intenzivní sladivosti jsme dokázali zmenšit balení, snížit množství odpadu a zefektivnit logistiku. Více slazení, ale méně dopravy na silnicích.